top of page


Właściciele elektryków dbajcie o swoje bezpieczeństwo
Zastanawialiście się kiedyś, czy Wasz garaż jest naprawdę bezpieczny? Klasyczny monitoring to podstawa, ale my poszliśmy o krok dalej. Wprowadziliśmy do gry termowizję od Wisualarm! 🔴📷 Dlaczego warto postawić na termowizję w domowym garażu? • Wczesne wykrywanie pożaru: Kamera zareaguje na nietypowy wzrost temperatury (np. przegrzewająca się ładowarka do elektronarzędzi lub bateria w e-rowerze) długo przed pojawieniem się dymu. • Monitoring 24/7 bez oświetlenia: Termowizja n
Wojciech Spernol
22 kwi
Przycisk
bottom of page